Головна Економіка Суд конфіскував AUDI Q7 за порушення митних правил при перетині митного поста...

Суд конфіскував AUDI Q7 за порушення митних правил при перетині митного поста “Шегині”

За порушення митних правил суд конфіскував AUDI Q7 та наклав штраф
Працівники управління забезпечення протидії митним правопорушенням Галицької митниці Держмитслужби відстояли свою правову позицію в суді.

Львівським Апеляційним судом винесено рішення у справі про адміністративне правопорушення, яким підтримано правову позицію митниці у справі про адміністративне правопорушення щодо громадянина України.

Так, згідно з матеріалами справи, у серпні минулого року громадянин України прямував з Республіки Польщі до України через митний пост «Шегині – Медика» автомобілем «AUDI Q7». До митного контролю подав документи, згідно з якими авто придбав у продавця з Німеччини за 5500 Євро. Однак під час контролю митники з’ясували, що насправді авто придбане в Польщі, а його вартість понад 10 тис. Євро.

Так, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України товару шляхом подання до митного контролю документів, що містять неправдиві відомості стосовно відправника товару та його вартості. Справу скерували до суду першої інстанції, але він скасував протокол про порушення митних правил. Митники подали апеляцію, і справу знову повернули на розгляд до суду, який уже визнав вину особи у вчиненні правопорушення. На це рішення громадянин подав апеляційну скаргу, яку суд цього разу залишив без задоволення.

Тож Львівський апеляційний суд, дослідивши матеріали вказаної справи і заслухавши позиції сторін процесу, дав їм належну правову оцінку та підтримав постанову Галицького районного суду м. Львова, якою особу притягнуто до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу в розмірі вартості автомобіля та його конфіскацією.