Головна Економіка Синютка закликає боротися з трудовою міграцією українців у Європу

Синютка закликає боротися з трудовою міграцією українців у Європу

Губернатор Львівської області в своєму пості у соціальній мережі висловив свою думку щодо міграції українців за-кордон через низькі заробітні плати. Текст повідомлення наводимо нижче :

“Несподівано наступили на горло тим, хто хоче, щоб українців не стало на рідній землі й стимулює їх еміграцію, в т.ч. трудову, використовуючи різноманітні методи, але завжди сіючи зневіру у власні сили і майбутнє держави.

Для таких “блогерів” ідеальним, напевно, є той час, коли масово винищували українців під час Голодомору, геноциду чи етнічних чисток.

Зрадофілам не подобається і вони не хочуть бачити, коли в державі відкриваються нові підприємства і створюються нові робочі місця. Лише минулоріч на Львівщині вдалося запустити в дію 84 нові виробничі потужності та створити 8 тисяч робочих місць: від великих підприємств з тисячами робочих місць, до локальних з десятками вакансій.

І що головне, у людей з’являється можливість працювати поруч з домом, з рідними, виховувати дітей. “Всепропальщики” не хочуть, щоб міцна родина стала твердинею державницьких цінностей.

У відповідь для тих, хто прагне вивозити українців за кордон як у рабство і тих, хто не хоче повірити, що середня заробітна плата на Львівщині у липні склала 8500 грн, – публікую список підприємств області з вакансіями та заробітними платами.

І це далеко невичерпний перелік.”

Як аргумент наводиться таблиця з вакансіями на підприємствах Львівщини :

Але при тому не вказується, що реальна зарплата в працівника, який щойно влаштувався або працює не тривалий термін набагато нижча. За мінусом податків заробітна плата в регіонах становить не більше 200-300$. При тому, що працівників заставляють працювати більше 8 годин вдень та більше 5 днів в тиждень.

Працедавці і надалі хочуть економити на заробітній платі, конкуренція на ринку відсутня.