Головна Економіка У Львівській обласній державній адміністрації на супроводі 651 інвестиційний проект

У Львівській обласній державній адміністрації на супроводі 651 інвестиційний проект

30 серпня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулась нарада щодо супроводу інвестиційних проектів для керівників проектних організацій.

«Сьогодні на супроводі у Львівській обласній державній адміністрації – 651 проект. З них 134 – на обласному рівні, а також 517 – на районних та міських рівнях. Ідея організації цієї наради виникла у контексті нашої спільної роботи. Ми повинні підходити до усіх питань професійно, фахово і узгоджено», – наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

У межах заходу директор департаменту ДАБІ у Львівській області Роман Желих порушив питання типових помилок під час розроблення проектної документації об’єктів будівництва.

«У чому полягає спрямування наших зусиль у роботі з інвестором? Львівська ОДА створила офіс супроводу інвестора. Також у департаменті економічної політики є управління, яке займається залученням інвестицій в область. Це дозволяє сприяти розвитку економіки та створенню нових додаткових робочих місць. Наше завдання – сприяти інвестору», – зазначила заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ірина Гримак.

Окрім того, т.в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації Оксана Ткачук ознайомила присутніх з видачею містобудівних умов та обмежень для об’єктів будівництва.

Керівник Львівської філії ДП “Укрдержбудекспертиза” порушив питання відповідності проектної документації вимогам будівельних норм і стандартів.

Також керівників проектних організацій ознайомили з врахуванням даних державного земельного кадастру при розробці містобудівної документації.