Головна Економіка Товарообіг Львівської митниці сягнув понад 100 мільярдів гривень

Товарообіг Львівської митниці сягнув понад 100 мільярдів гривень

У зоні діяльності Львівської митниці ДФС упродовж дев’яти місяців зовнішньоекономічні операції провадили майже 5 тис. суб’єктів господарювання.

За цей час вони здійснили митне оформлення товарів на суму понад 104 млрд. грн. З них імпортовано на 70,9 млрд. грн., експортовано на суму понад 33,2 млрд. грн., що складає відповідно 68% (імпорт) та 32% (експорт) загального обсягу зовнішнього товарообміну. Порівнюючи з аналогічним періодом 2018 року цей обсяг збільшився на 5,3%.

Загалом зовнішньоекономічні операції проводилися з торговельними партнерами із більш як 100 країнами  світу. Також варто додати, що імпорт товарів у зону діяльності митниці у звітному періоді здійснювався переважно з таких країн, як Польща – 37,3%, Німеччина – 19,9%, Італія – 3,9%. Серед імпортованих товарів переважали: автомобілі легкові, проводи ізольовані, речі, що були у вжитку.

Експорт товарів у вказаний період здійснювався, в основному, у такі країни: Польща (31,7%), Німеччина (16,1%), Чехія (9,3%). Експортували в основному проводи ізольовані, меблі для сидіння , інші меблі та їх частини.