Головна Економіка У Львові відбулася конференція виробників крафтової продукції

У Львові відбулася конференція виробників крафтової продукції

На 10 мільйонів збільшено суму підтримки виробників в рамках Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у 2023 році. Цьогорічний бюджет обласної програми становить 34,2 млн грн. На цьому наголосив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод під час конференції «Нові можливості для крафтових виробників», яка відбулася у четвер, 2 березня, у Львові.

«Крафт – це переважно невелика сімейна справа. Ваші продукти манять ексклюзивністю, оригінальністю за виглядом і смаком і дуже цінуються. Часто державні програми не передбачають сприяння таким виробникам. Тому наше завдання підтримати найменших, але креативних на обласному рівні. Часто вироблена продукція вимагає особливих умов зберігання, транспортування і переробки. То ж пропонується новий напрям – це надання пільгових кредитів на створення об’єктів зберігання, заморозки, ліній переробки та передпродажної підготовки сільськогосподарської продукції», – проінформував присутніх на заході Юрій Холод. Він подякував виробникам за працю і створення унікального продукту та нових робочих місць.

Учасники конференції обговорювали інструменти фінансової підтримки для крафтових виробників, специфіку підготовки бізнес проектів на отримання грантів, коштів з держаних проєктів та міжнародних програм, а також вимоги щодо безпеки харчових продуктів, пошук нових шляхів збуту товарів.

Голова постійної комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій Львівської обласної ради Юрій Раделицький  зазначив, що представники бізнесу можуть скористатися коштами, передбаченими в рамках обласної програми підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану та Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства.

«Виробники крафтової продукції створюють імідж нашої області. Ви можете користуватися можливостями обласних, державних програм, фінансовим ресурсом з програм міжнародної підтримки. Війна ставить перед вами великі виклики, але водночас це й нові можливості для старту і розвитку власної справи», – акцентував Юрій Раделицький.