Головна Економіка 16 лютого на сесії Львівської облради відбудеться затвердження обласних профільних програм

16 лютого на сесії Львівської облради відбудеться затвердження обласних профільних програм

Закликаю об’єднані територіальні громади активно готувати розвиткові проєкти і подавати їх на конкурси в межах майбутніх обласних профільних програм

На цьому наголосив головам ОТГ Яворівського, Червоноградського, Золочівського районів заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод 5 лютого під час zoom-наради.

«16 лютого відбудеться сесія Львівської обласної ради, під час якої плануємо затверджувати обласні цільові програми, які були презентовані під час стратегічної сесії: «Успішні громади Львівщини: від стратегії до добробуту».

Зокрема в екологічному напрямку ми готові цього року підтримувати проєкти, що стосуються берегоукріплення, руслорозчищення та всі ті речі, які дуже важливі для життєдіяльності громад», – підкреслив заступник голови облради.

Також Юрій Холод поінформував, що обласна рада працює над пошуком фінансового ресурсу в закордонних партнерів для реалізації більш масштабних екологічних проєктів, наприклад будівництва чи реконструкції очисних споруд.

На завершення заступник голови облради нагадав, що прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року.