Головна Економіка В аеропорту «Львів» митники вилучили нові речі на суму близько 170 тисяч...

В аеропорту «Львів» митники вилучили нові речі на суму близько 170 тисяч гривень

Речі намагались провезти з порушенням митних правил

Сьогодні, 19 серпня, громадянка Вірменії поверталась на митну територію України через Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького.

При проходженні митного контролю обрала смугу руху спрощеного митного контролю “зелений коридор”, здійснивши усне декларування шляхом вчинення дій при перетині митного кордону України. Однак, під час візуального огляду багажу, у митників виникла підозра про наявність товарів, що підлягають оподаткуванню.

Пасажирка про існування таких товарів не заявила. Коли митники оглянули багаж, то окрім товарів, що перевозились у межах норми, виявили речі на суму, що значно перевищує ліміт у 1000 євро.💶 Зокрема спортивні костюми, жіночі блузки, джинси та інший одяг на суму близько 170 тис. грн.

Такі дії громадянки мають ознаки порушення митних правил, передбачених статтею 471 Митного кодексу України. Товари, сумарна фактурна вартість яких не перевищувала еквівалент 1000 євро, та сумарна вага яких не перевищувала 50 кг пропущено на митну територію України. Решту – вилучено. Справу скерують до суду.