Головна Економіка В Буську на карантин закрили відділення «Ощадбанку» через коронавірус?

В Буську на карантин закрили відділення «Ощадбанку» через коронавірус?

Відділення «Ощадбанку» в Буську, що по вул.Петрушевича, 18 тимчасово припинило свою роботу. Чи пов’язано це із захворюванням працівників на коронавірус, і що робити тим бущанам, які обслуговувалися в цьому відділенні, ми вирішили розібратись.

Вчора стало відомо про тимчасове призупинення роботи відділення «Ощадбанку». За попередньою інформацією, причиною нібито стала виявлення хвороби у працівників, через яку 10 осіб пішли на лікарняне. Про яку саме масову хворобу йдеться, – спробували уточнити.

– Мені відомо, що одна із працівниць зараз перебуває на лікуванні у Ріпнівській лікарні та очікує результатів на коронавірус,каже керівник з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Богдан Гринишин. – Щодо решта – перевіряємо інформацію.  

За роз’ясненням щодо ситуації ми звернулись до керівниці цього відділення Марії Ганачівської.

– Чекаємо результатів аналізів. Роботу відділення наразі не можу відновити. На даний час працюють філії Ощадбанку в м.Буськ (на території ринку), смт.Красне, смт.Олесько. Там можна виконати операції аналогічні як у центральному відділенні. Заробітна плата, пенсії, дитячі, соціальні виплати зараховуються. В Буську працює 4 банкомати та 1 термінал для (в приміщенні лікарні). Крім цього, є банкомати у смт.Красне та смт.Олесько. Вибачайте за тимчасові незручності і будьте всі здорові! Бережіть себе!

Варто зазначити, що за останню добу коронавірус підтвердили у шести мешканців Буського району. Детальніше у наступних матеріалах.