Головна Економіка В області стартував відбір на Програму розвитку мережі молодіжних центрів

В області стартував відбір на Програму розвитку мережі молодіжних центрів

На Львівщині стартував відбір на Програму розвитку мережі молодіжних центрів області як комунальних установ упродовж 2021 року. Учасники програми отримають партнерський статус та підтримку на обласному рівні.

Учасники Програми матимуть змогу залучити фінансовий та людський ресурс для створення простору як комунального закладу. Важливим також у цій програмі є системний підхід та співпраця всіх сторін, що сприятиме залученню молоді до процесу формування та реалізації молодіжної політики на місцях.

Програмою передбачено 4 ключові сфери розвитку центрів:
– кадри та людський потенціал;
– інфраструктура та ресурсне забезпечення;
– програмно-змістовне наповнення;
– інституційна підтримка.

Участь у програмі відбуватиметься на конкурсній основі. При відборі комісія братиме до уваги зацікавленість місцевих команд, спроможність громади якісно реалізовувати молодіжну політику в громаді, внесення питання молодіжної політики до стратегії розвитку громади та програмних документів буде перевагою.
Окрім цього, до заявки учасники додають згоду керівництва громади у створенні молодіжного центру як комунального закладу, зобов’язання залучення до цих процесів молодих людей, їх формальні та неформальні об’єднання та громадське середовище, яке працює у цій сфері та, не менш важливим, є залучення до Програми молодіжної ради у разі її наявності або можливість її створення у 2021 році.

Терміни реалізації програми:
– подання заявки на конкурс: до 15.03.2021 (форма за посиланням);
– оголошення результатів конкурсу: 22.03.2021;
– реалізація програми: квітень-грудень 2021 року.

Організатори  програми: відділ молодіжної політики Львівської ОДА, КЗ ЛОР «Львівський Обласний Молодіжний Центр» за сприяння комісії з  питань молоді та спорту Львівської обласної ради.
Контактна особа: Іван Сапса (Львівський обласний молодіжний центр), тел.: (097) 757 13 90.

Детальніше про Програму за посиланням.