Головна Економіка В пункті пропуску “Шегині” митники виявили факт незаконного переміщення харчових продуктів

В пункті пропуску “Шегині” митники виявили факт незаконного переміщення харчових продуктів

Центнер продуктів на «зеленому коридорі». Працівники Галицької митниці виявили факт незаконного переміщення харчових продуктів.

Про це повідомили у ДФС у Львівській області.

У пункті пропуску для автомобільного сполучення «Шегині –Медика»» під час митного контролю легкового автомобіля працівники митниці виявили факт незаконного переміщення сиру та сосисок. Їх намагалася ввезти до України мешканка Рівненщини.

Громадянка для перетину кордону обрала смугу руху «зелений коридор», чим засвідчила відсутність у неї товару, який є обмежений до ввезення в Україну.
Під час поглибленого огляду «Volkswagen Caddy» у салоні автомобіля серед особистих речей працівники митниці знайшли 70 кг сосисок та 30 кг сиру.

Так, громадянка порушила вимоги Постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 № 434 «Про обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України харчових продуктів для власного споживання» та ст. 378 МКУ.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил ✍️за ознаками ст. 471 Митного кодексу України. Сир та сосиски вилучено. Справу скерують до суду.