Головна Економіка В Буській РДА відбулася нарада щодо пільгового перевезення пасажирів

В Буській РДА відбулася нарада щодо пільгового перевезення пасажирів

4 липня голова райдержадміністрації Петро Мороз за участю голови районної ради Богдана Глови провів нараду з керівниками/представниками автотранспортних підприємств, які надають послуги з пасажирських перевезень у районі.

Звертаючись до учасників наради, Петро Мороз зазначив, що у Львівській області розпочато впровадження механізму монетизації пільг на пасажирські перевезення. «Станом на сьогодні у районі налічується 6445 осіб, з них право на пільгове перевезення мають 3665. Видатки на монетизацію пільг для цієї категорії громадян з районного бюджету складатимуть цьогоріч 128 тис. 275 грн в місяць (по 35 грн на особу).
В свою чергу надавачі послуг (їх у районі 7) погодилися на таку пропозицію та мають укласти угоди з управлінням соціального захисту населення РДА, розподіливши зазначену суму коштів поміж собою у процентному відношенні в залежності до кількості здійснюваних перевезень.
Зазначимо, що 19 липня, під час чергової XXVII сесії, депутати райради голосуватимуть за районну «Програму надання пільг в готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах». Попередньо пропозиції до її проекту розглянуть під час засідання профільної депутатської комісії.

В РДА відбулася нарада щодо пільгового перевезення пасажирівВ РДА відбулася нарада щодо пільгового перевезення пасажирів