Головна Економіка В РДА визначено переможця конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача сектору житлово-комунального...

В РДА визначено переможця конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача сектору житлово-комунального господарства

Відповідно до частини другої статті 28 Закону України «Про державну службу» та пунктів 59, 60 Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету

Міністрів України від 25.03.2016 року № 245 районна державна адміністрація інформує про результати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача сектору житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації на умовах строкового трудового договору на час відсутності основного працівника. Конкурс відбувся 21.06.2018 року (тестування, розв’язання ситуаційних завдань та співбесіда).
Переможцем конкурсного відбору на заміщення вакантної посади завідувача сектору житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації на умовах строкового трудового договору на час відсутності основного працівника визначено Горошко Уляну Іванівну (загальна кількість балів-31).
Оголошення про проведення конкурсу було опубліковано на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби 05.06.2018 року за № 87572.