Головна Економіка Від початку року на Львівщині за сприяння служби зайнятості працевлаштували 6,5 тисяч...

Від початку року на Львівщині за сприяння служби зайнятості працевлаштували 6,5 тисяч осіб

За цим показником наша область третя в країні.

Від початку року у Львівській області працевлаштували 6,5 тисяч осіб. Про це розповів директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

«За п’ять місяців цього року послугами служби зайнятості скористалися 17,2 тис. осіб, у тому числі 11,9 тис. безробітних. Вдалося працевлаштувати 6,5 тис. жителів області, ще 2,4 тис. охопити професійним навчанням. Ваучер для підтримання рівня конкурентоспроможності отримали 917 осіб. Серед безробітних, зареєстрованих цьогоріч, вимушено переміщені особи склали 21%. Роботою забезпечили 617 переселенців, що, порівняно з минулорічним показником, майже вдвічі більше», – зазначив Василь Барилюк.

За його словами, у перших числах червня на Львівщині налічувалося 13 тис. вільних робочих місць і вакантних посад, на які претендували 5,7 тис. осіб, котрі шукають роботу.

Найбільший попит був на кваліфікованих робітників з інструментом (23% загальної кількості вакансій), працівників сфери торгівлі й послуг (18%), а також на робітників з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (15%).

Середня заробітна плата в актуальних станом на 01.06.2024 року вакансіях, що надійшли за формою № 3-ПН, становила 13,7 тис. грн, що на 2,6 тис. більше, ніж було на аналогічну дату минулого року.