Головна Економіка Вже завтра у Львові стартує Всеукраїнський форум місцевого самоврядування: програма заходу

Вже завтра у Львові стартує Всеукраїнський форум місцевого самоврядування: програма заходу

У четвер та п’ятницю, 10-11 червня, у Львові триватиме VIII Всеукраїнський форум місцевого самоврядування. Подія об’єднає понад 300 міських голів та представників місцевого самоврядування зі всіх областей України. Як зазначають у КУ Інститут міста, гостями та учасниками заходу також стануть представники Міністерства розвитку громад та територій, депутати Верховної Ради України, представники міжнародних організацій, дипломатичних установ та громадського сектору.

Завданням форуму є створення експертних та політичних дискусій, круглих столів та інших форм інтерактивних дискусій, спрямованих на обговорення досягнень та пошук компромісних рішень щодо реформування місцевого самоврядування в Україні», – зазначають в Інституті міста.

Через карантинні обмеження організатори події передбачили два формати проведення: запрошені спікери та учасники обговорень будуть присутні у Львові наживо та зможуть відповідати на запитання учасників, які доєднаються до онлайн-трансляції форуму через YouTube-канал та Facebook-сторінку події Інституту міста. Загалом на захід зареєструвалося близько 1150 учасників.

Темами панельних дискусій будуть:

  • Вимірювання ефективності місцевого самоврядування за підтримки програми USAID (Децентралізація приносить кращі результати та ефективність) DOBRE.
  • «Інтегрований розвиток міст 2.0» від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH.
  • «Розвиток місцевого самоврядування в Україні та завершення реформи. Успіх чи поразка?» Підведення підсумків децентралізації, обговорення успіхів реформи місцевого самоврядування, конституційні аспекти місцевого самоврядування.
  • Реформа врядування та фінанси органів місцевого самоврядування.
  • Шляхи законодавчого забезпечення утворення міських агломерацій. Засідання круглого столу Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
  • Реформування державної архітектурно-будівельної інспекції та інших питань містобудування.

Детальнішу інформацію, програму, анонси панельних дискусій та інформацію можна переглянути на сторінці події у Facebook.

Контактна особа: керівниця програми комунікації КУ Інститут міста Дарина Мендела, тел.: (066) 101-65-50, ел. пошта: darynamendela@city-institute.org.

Нагадаємо, організаторами заходу та партнерами є: Львівська міська рада, Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ Ukraine GmbH, Integrated Urban Development in Ukraine, Антикорупційна ініціатива ЄС, Програма DOBRE, Hanns Seidel Stiftung Ukraine, Офіс Ради Європи в Україні – Київ, Рада Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні», Асоціація міст України, ПУЛЬС Децентралізаційний марафон, Transparency International Ukraine, Transparent cities/Прозорі міста, ЄВРОРЕГІОН «КАРПАТИ – Україна».

програма