Головна Економіка У Буському районі на науковому семінарі порушили питання землекористування

У Буському районі на науковому семінарі порушили питання землекористування

17 травня 2018 рокув с. Балучин Буського району відбувся науково-практичний семінар «Земельні очікування селян» за наслідками соціального моніторингу проблем землекористування у вибраних селах, що був проведений науковцями економічного факультету Львівського національного аграрного університету.

Учасників семінару проінформовано прорезультати соціологічного опитування та проведено обговорення щодо користування земельними паями, ціну оренди та відношення власників паїв до відкриття ринку землі.

Крім цього, присутні на семінарі сільськогосподарські виробники мали змогу ознайомитися з діючими програмами підтримки з обласного та державного бюджетів.

У 2018 році на підтримку аграрного сектору економіки з державного бюджету виділено 6,3 млрд грн, з обласного на реалізацію Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області – 19,6 млн грн.

Також всіх присутніх запрошено на другий день проведення молочного форуму в смт Красне Буського району, де відбудуть вмуровування наріжного каменя першого кооперативного молокопереробного завод.