Головна Економіка У Буську в багатоквартирних будинках впроваджують енергоефективні заходи

У Буську в багатоквартирних будинках впроваджують енергоефективні заходи

Цьогоріч у місті реалізовується ініціатива «Зробимо разом», в рамках якої, Буська міська рада спільно з активною громадою впроваджують підвищення енергоефективності у під’їздах багатоквартирних будинків.

«Ця програма цікава тим, що до неї долучається не лише міська рада, а й самі мешканці багатоквартирних будинків, – каже міський голова Буська Ростислав Сліпець. – Міська рада встановлює вікна на сходових майданчиках у під’їздах, а мешканці за власний кошт – вхідні двері, або навпаки. Всі згуртовуємось і стараємось все зробити для комфортного проживання».

Вже за рахунок коштів міської ради вдалось у під’їздах багатоквартирних будинках здійснити заміну старих дерев’яних вікон на сучасні енергозберігаючі металопластикові вікна. Зокрема, замінено вікна у трьох під’їздах, що пл.Ринок, 26 та на вул. Будівельників, 3. По вул. Будівельників, 5 замінені вікна в одному під’їзді, а також на пл.Ринок, 1.

Саме мешканці цих багатоквартирних будинків стали першими, які взяли участь в проекті по підвищенню енергоефективності у житловому секторі.

У Буську в багатоквартирних будинках впроваджують енергоефективні заходи«Роботи виконані та прийняті, – зізнаються місцеві мешканці будинку на пл.Ринок, 26. – Ми задоволені результатом. Через старі, зношені та місцями розбиті, вікна у під’їздах будинку відбувалась значна втрата тепла, яке зараз дуже дорого коштує. Завдяки Буській міській раді вдалось поміняти на сходових майданчиках старі вікна на нові енергозберігаючі та встановити за власні кошти вхідні двері у під’їздах. Це нам не лише зробить під’їзди значно теплішими взимку, а й вдасться заощадити кошти на послуги теплопостачання в опалювальний сезон. Щиро вдячні міському голові Ростиславу Сліпцю за допомогу в реалізації задуманого».

Дана ініціатива настільки сподобалась іншим мешканцям під’їздів багатоквартирних будинків, що утворилась своєрідна черга. В очікуванні мешканці під’їздів по вул. Галицька, 8, вул. Будівельників, 3 та пл.Ринок, 25.