Головна Економіка У Львові презентували перший каталог крафтових виробів в області

У Львові презентували перший каталог крафтових виробів в області

Сьогодні, 20 грудня, у Львові відбувся круглий стіл на тему “Розвиток та проблематика крафтового виробництва. Масштабування без втрати якості та вихід товарів на іноземні ринки “.

Захід організувала Асоціація місцевих рад «Ради Львівщини», на якому зібралися майже пів сотні крафтярів, щоб обговорити виклики сфери.

До дискусійної панелі приєдналися спеціаліст з USAID Agro Олександр Осовець, директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks Володимир Воробей, засновниця “Західного Равлика” Ірина Юськевич, голова комісії з питань діяльності АПК, підприємництва та інвестицій  обласної ради Юрій Раделицький та керівник Асоціації Андрій Якимів.

“Ми зібралися в кваліфікованому товаристві, щоб краще зрозуміти: як розвиватися” – наголосила Ірина Юськевич і окреслила своє бачення розвитку в реаліях пандемії.

“У програмі підтримки малих агровиробників ми шукаємо інноваційні рішення, що надихали б інших. Раджу звертати увагу на спільні проблеми виробників, наприклад, програми сертифікації”, – зазначив Олександр Осовець з USAID Agro.

“Це наша історія, наші традиції. Розвиток громад, розвиток економіки – це якраз і є крафтове виробництво. Ми знаємо проблеми і хочемо, щоб воно розвивалося на Львівщині. Тут ми зібрали іменитих виробників, щоб інші надихалися. В облраді є програми, на які варто подаватися. Зокрема розвитку сільськогосподарського виробництва – на це передбачено більше 20 млн грн. Ми завжди підтримуємо виробників і Львівська обласна рада завжди буде на Вашій стороні”, – сказав Юрій Раделицький.

В межах круглого столу також відбулася презентація першого каталогу крафтових виробів у Львівській області, робота над яким тривала пів року. Він вміщує дані про 79 крафтярів Львівщини.