Головна Економіка На Бущині – нові випадки на коронавірус. До прийому хворих готові лікарні...

На Бущині – нові випадки на коронавірус. До прийому хворих готові лікарні другої хвилі

У Буському районі продовжує зростати кількість хворих на коронавірусну інфекцію. До прийому хворих та з підозрою готові лікарні другої хвилі, зокрема Буська центральна районна лікарня. 

Про це 14 серпня повідомляє керівник з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин:

– Через те, що мешканці області нехтують елементарними протиепідемічними правилами хвороба не відступає. Щодня фіксуються нові випадки у Буському районі. За останню добу маємо п’ять нових випадків на COVID-19. Це – мешканка смт.Красне 1995 р.н., мешканець смт.Красне 1949 р.н., мешканка міста Буськ 1968 р.н., мешканець смт.Олесько 1958 р.н. та мешканка села Ракобовти 1993 р.н. Загалом від початку карантину на сьогодні в районі зареєстровано 116 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них – 7 дітей. На сьогодні 78 осіб одужало, 36 – хворіють (31 – на самоізоляції, 5 – у лікарнях) та двоє померло. 

Варто зазначити, що Буську ЦРЛ включили у другу хвилю медичних закладах, які найближчим часом розпочнуть приймати хворих з коронавірусом. У селі Ріпнів понад 25 ліжкомісць наразі зайняті хворими на пневмонію. Окрім цього, також залучать терапевничне відділення та створять реанімаційні місця в приміщенні колишнього гінекологічного відділення. Загалом 50 ліжкомісць.