Головна Економіка У національному природному парку «Сколівські Бескиди» відкрили рекреаційний пункт «Дубравка»

У національному природному парку «Сколівські Бескиди» відкрили рекреаційний пункт «Дубравка»

До Дня європейської співпраці та Дня працівника лісового господарства у суботу, 19 вересня, урочисто відкрили рекреаційний пункт «Дубравка» в національному природному парку «Сколівські Бескиди».

Відкриття цього рекреаційного пункту є яскравим прикладом успішної співпраці та фінансування з різних джерел: кошти проекту «Розвиток сталого туризму в природоохоронних територіях Карпат», який фінансується в рамках програм транскордонного співробітництва «Польща – Білорусія – Україна 2014-2020», кошти цільового фонду охорони навколишнього природного середовища та кошти НПП «Сколівські Бескиди».

Реалізацією проєкту, який спрямований на збереження та промоцію природоохоронних територій Карпат, займаються НПП «Сколівські Бескиди» Національний природний парк “Сколівські Бескиди” у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» та Асоціацією розвитку і промоції Підкарпаття «Про Карпатія».

Рекреаційна зона розрахована на 50 осіб. На території спорудили альтанки у бойківському стилі, облаштували автостоянку, встановили столи зі зручними лавами, а також місця для збору сміття.

Додамо, що в рамках святкувань також висадили алею дерев та кущів восьми видів. Через декілька років вони стануть окрасою цієї місцевості.

Окрім того, учасники дійства мали можливість посмакувати бойківськими стравами, якими пригощали представники проекту «Відтворення та збереження кулінарних традицій для промоції культурного спадку гірських транскордонних регіонів».