Головна Економіка У населених пунктах Львівщини збудують додаткові водопровідні мережі

У населених пунктах Львівщини збудують додаткові водопровідні мережі

Можливості фінансування будівництва додаткових водопровідних мереж в населених пунктах Львівської області, а також попередні терміни виконання робіт, сьогодні, 8 квітня, під час онлайн-засідання визначили члени басейнової ради річок Західного Бугу та Сяну.

Присутні на засіданні голова комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради Віталій Свіщов та член комісії з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу Тарас Подвірний підтримали пропозиції реалізації державного інвестиційного проєкту.

“У 21 столітті мешканці Львівщини не повинні потерпати від нестачі чистої питної води. Ми проаналізували рішення, запропоновані Басейновим управлінням водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну. Це реалістичний план заходів спрямованих на першочергове забезпечення частини сільських населених пунктів централізованим водопостачанням”, – розповів Віталій Свіщов.

Басейнова рада є консультативно-дорадчим органом, до складу якого входять представники влади, органів місцевого самоврядування, Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну, Волинського обласного управління водних ресурсів, підприємств, громадських об’єднань. Погоджені пропозиції та рішення басейнової ради враховуються під час розроблення та виконання плану управління територіями басейнів річок. На реалізацію державного інвестиційного проєкту «Будівництво водопровідних мереж в населених пунктах Львівської області, що користуються привізною водою» у 2021 році передбачене фінансування з державного бюджету.

«Створення системи водопостачання в сільських населених пунктах забезпечить належні соціально-побутові умови проживання населення в населених пунктах, що потрапили в зону дії депресійних лійок, та у населених пунктах, що знаходяться в маловодних і забруднених територіях, яке користується неякісною та небезпечною для здоров’я водою», ˗ зазначив голова басейнової ради Руслан Гречаник.