Головна Економіка У Сокалі профільна комісія облради обговорила проблемні питання вугільної галузі

У Сокалі профільна комісія облради обговорила проблемні питання вугільної галузі

27 червня у Сокалі відбулося виїзне засідання комісіїпостійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики

До участі запросили керівництво району, профільного департаменту ЛОДА, директорів шахт, профспілок.

На засіданні обговорили складну ситуацію, яка склалася у вугільній галузі області через несвоєчасну виплату заробітної плати гірнякам.

«Сьогодні на засіданні комісії ми домовилися скерувати звернення до КМУ та профільного міністерства щодо негайної повної виплати заборгованості по зарплаті за травень та авансових платежів за червень, – повідомив голова комісії Богдан Гагалюк. – Також ми звернулися з проханням до профспілкових організацій та шахтарських колективів утриматися від акцій громадянської непокори. У найближчі кілька днів ми очікуємо, що кошти на їх рахунки надійдуть».

За словами Богдана Гагалюка, станом на зараз ДП «Львіввугілля» отримало лише 34% заробітної плати за травень, а це неприпустимо.

У Сокалі профільна комісія облради обговорила проблемні питання вугільної галузі

Також комісія розглянула лист керівництва ДП «Львіввугілля», директорів шахт і голів профспілок щодо критичної ситуації з переробки  та відвантаження вугільного концентрату з причини незадовільної роботи збагачувальної фабрики ПАТ «Львівська вугільна компанія».