Головна Економіка З Львівщини відправили гуманітарну допомогу у понад 6 регіонів України: статистика за...

З Львівщини відправили гуманітарну допомогу у понад 6 регіонів України: статистика за добу

До Львівської області продовжує надходити гуманітарна допомога  різних країн. Найбільшу підтримку надає Польща. Відповідно до запитів, які скеровують до обласної військової адміністрації, увесь вантаж сортують та відправляють по регіонах України.

Напередодні, 22 березня, з гуманітарного складу у Львові та Винниках загалом відправили 161 палету з їжею, одягом та побутовою хімією. Вантаж доставлять у шість областей країни: Чернігівську, Київську, Сумську, Харківську, Запорізьку, Полтавську, а також частина залишиться на Львівщині.

Разом з цим, з двох складів загалом виїхали 4 фури та бус з гуманітарною допомогою у напрямку Запоріжжя, Києва, Чернігова та Сум.

За минулу добу, у Львівській області розвантажилися фури з гуманітарною допомогою від Червоного Хреста, які надійшли з Польщі. Вантаж склали продовольчі товари, медикаменти, вода, засоби гігієни та текстиль.

«Укрзалізницею» учора відправили три криті вагони гуманітарного вантажу зі станції Скнилів до Запоріжжя з медикаментами, апаратами ШВЛ. Ще один вагон відправили сьогодні з харчами, одягом та засобами для гігієни до міста Охтирка (Сумщина).

Нагадуємо, що на території області розгорнули 7 гуманітарних штабів, які допомагають українським військовим та переселенцям. Адреси та контакти можна знайти тут.