Головна Економіка З початку року в Львівській області з виплатою працедавцям компенсації працевлаштували пів...

З початку року в Львівській області з виплатою працедавцям компенсації працевлаштували пів тисячі переселенців

На рахунки працедавців цьогоріч уже перерахували 5,7 млн грн.

Упродовж чотирьох місяців цього року 208 працедавців Львівщини отримали позитивне рішення щодо надання компенсації витрат з оплати праці за забезпечення роботою 500 вимушено переміщених осіб унаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

В основному переселенці працевлаштовані у компанії, що ведуть діяльність у таких сферах як оптова і роздрібна торгівля, переробна промисловість, охорона здоров’я та надання соціальної допомоги, тимчасове розміщування й організація харчування, транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність, сільське господарство тощо. На рахунки 202 працедавців цьогоріч уже перерахували 5,7 млн грн.

Довідково.

У січні-квітні цього року фахівці обласної служби надавали послуги у сфері працевлаштування 1370 особам, які переїхали з тимчасово окупованих територій або районів активного ведення бойових дій (825 з них звернулися у поточному році). Забезпечили роботою 256 переселенців. Станом на 1 травня на Львівщині за сприяння служби зайнятості роботу шукали 376 людей зі статусом ВПО, у тому числі 268 безробітних.