Головна Економіка За перший квартал цього року підприємства Львівщини сплатили у бюджет країни понад...

За перший квартал цього року підприємства Львівщини сплатили у бюджет країни понад 33 мільйонів гривень екологічного податку

Це на 7 мільйонів гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Впродовж січня – березня 2023 року підприємства-забруднювачі Львівської області сплатили до бюджету країни 33,8 мільйони гривень екологічного податку. Це 7 мільйонів гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року. З них зарахування до спеціального фонду обласного бюджету – обласного фонду охорони навколишнього природного середовища становить 10 мільйонів гривень.

Всього на території Львівської області екологічний податок сплачують приблизно 7 тисяч суб’єктів господарювання – юридичних та фізичних осіб.

Нагадуємо, що екологічний податок – це загальнодержавний обов’язковий платіж, який справляють з фактичних обсягів викидів у атмосферне повітря, скидів у водні об’єкти забруднюючих речовин, розміщення відходів, фактичного обсягу радіоактивних відходів, що тимчасово зберігаються їх виробниками, фактичного обсягу утворених радіоактивних відходів та з фактичного обсягу радіоактивних відходів, накопичених до 1 квітня 2009 року.