Головна Економіка За сприяння центру зайнятості цьогоріч понад 16000 мешканців Львівської області знайшли роботу

За сприяння центру зайнятості цьогоріч понад 16000 мешканців Львівської області знайшли роботу

Цьогоріч соціальними послугами обласної служби зайнятості з питань пошуку роботи скористалися 48,6 тис. осіб, у тому числі 40,2 тис. зареєстрованих безробітних.

Як інформують у Львівському обласному центрі зайнятості упродовж одинадцяти місяців за скеруванням фахівців служби зайнятості роботу в області знайшли 16,1 тис. осіб, у тому числі 12,8 тис. безробітних.

З них новими робочими місцями з наданням працедавцям компенсації витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування забезпечили 174 безробітних, у тому числі 55 осіб з числа недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці та 119 тих, хто прийнятий на роботу на підприємства, що ведуть діяльність у пріоритетних галузях економіки.

Професійним навчанням, перенавчанням та підвищенням кваліфікації охопили 2,8 тис. безробітних. У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 300 осіб.

Станом на 1 грудня 2022 року послуги обласної служби зайнятості продовжують отримувати 7,4 тис. жителів регіону, у тому числі 5,6 тис. безробітних.