Головна Життя Комісія ЛОДА розглянула придбання житла ще для 14 дітей-сиріт

Комісія ЛОДА розглянула придбання житла ще для 14 дітей-сиріт

В обласній державній адміністрації відбулося засідання Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у Львівській області на 2018-2020 роки.

Засідання Комісії відкрив заступник голови облдержадміністрації Юрій Холод, який зазначив, що на квартирних обліках у Львівській області перебуває 308 дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. З них 94 дитини віком до 18 років, 214 осіб віком до 23 років.

В обласному бюджеті на 2019 рік передбачено 7 млн грн для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. З цієї суми, станом 1 жовтня 2019 року, використано 3725,8 тис.грн для придбання 13 об’єктів для 23 осіб.

На засіданні розглянуто 8 пропозицій щодо забезпечення житлом 14 дітей зазначених категорій, а також заміна житлового об’єкту в Турківському районі. Комісія вирішила здійснити виїзди для обстеження запропонованих об’єктів, з метою остаточного ухвалення рішення.