Головна Життя Мешканці Бущини, які опинилися в складних життєвих обставинах, отримали продуктові набори

Мешканці Бущини, які опинилися в складних життєвих обставинах, отримали продуктові набори

З ініціативи Буської районної державної адміністрації в Буському районі організовано пунк збору продуктів тривалого зберігання, медичних засобів і засобів особистої гігієни для формування пакетів допомоги першої необхідності для допомоги соціально незахищеним мешканцям, які опинилися в кризовій ситуації.

Пункт збору продуктів тривалого зберігання, медичних засобів і засобів особистої гігієни створено при Буському територіальному центрі. На даний час було надано допомогу 14 людям на суму – 5215,26 грн., з них багатодітним – 8 продуктових наборів та малозабезпеченим – 6 продуктових наборів.

Також Буським територіальним центром було отримано 585 продуктових наборів мережі АТБ, всі продуктові набори доставлено по місцю проживання одиноких непрацездатних громадян, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома.

Відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги забезпечено доставку продуктових наборів 41 людині на суму 9029,01 грн., з них: особи з інвалідністю 27 продуктових наборів суму – 3813,75 грн.

Щира подяка благодійникам та підприємцям, які долучилися до збору продуктів харчування для формування продуктових пакетів