Головна Життя У зачерствілому сьогоденні мало людей, готових надати безкорисливу допомогу

У зачерствілому сьогоденні мало людей, готових надати безкорисливу допомогу

Наша школа – звичайна, сільська, проте учні та вчителі не залишаються осторонь людських проблем. Відтак загін "Милосердя", який працює у навчальному закладі, провів акцію допомоги одиноким громадянам, які проживають на території сільської ради. А згодом долучився до акції "Монетки збирай – діткам допомагай". Ці кошти було переведено на рахунок фонду підтримки дітей, які потребують негайного хірургічного втручання.

Організовуючи такі акції та заходи, я була зворушена чуйністю дітей та їх батьків до чужого болю, горя. Водночас це допомагає зрозуміти, що все в наших руках і ми можемо творити дива. Для цього нам потрібне лише бажання, бо завжди поруч живуть люди, котрі потребують допомоги та чекають на диво.

Живемо кожен для себе і вважаємо, що наші проблеми – найважливіші. У цей швидкоплинний час ми завжди кудись поспішаємо, не зауважуємо нічого навколо. А як важливо хоча б на мить зупинитись і роззирнутися навколо себе. Допомогти людині, яка послизнулась чи впала, поступитись місцем в автовбусі  чи перевести бабусю через дорогу.

Але діти нашої школи не на словах знають про милосердя і благодійність. У 8 класі навчається хлопчик Роман. Про його проблему зі здоров'ям знають всі. Однокласники із розумінням допомагають товаришеві: піднятися по сходах, перейти з кабінету в кабінет, а, при потребі, відвідують його вдома, виконують разом домашнє завдання.  Вихованці дитячого будинку "Добре серце", які самі обділені батьківською любов’ю, з чуйністю ставляться до свого однокласника і готові в будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Вчителі також з розумінням відносяться до нього.

Галина  МЕЛЬНИК,
педагог-організатор Новомилятинської ЗОШ І-ІІІ ст.