Головна Життя В Буському районі проводяться заходи щодо попередження продажу алкогольних і тютюнових виробів...

В Буському районі проводяться заходи щодо попередження продажу алкогольних і тютюнових виробів неповнолітнім

На виконання доручення голови Буської районної державної адміністрації від 21.01.2011 року № 1, працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівниками районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також співробітниками Буського відділення поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області проводяться профілактичні заходи – рейдові перевірки – у місцях масового відпочинку молоді з метою виявлення правопорушень серед дітей, зокрема тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв, перебування осіб, які не досягли 16-річного віку в розважальних закладах у понад встановлений чинним законодавством час без присутності їх законних представників або осіб, які їх супроводжують, вивчення і аналізу причин вчинення таких правопорушень дітьми, а також з метою виявлення фактів реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів дітям.

Протягом липня 2018 року рейдовими групами проведено 3 рейдові перевірки у місцях масового відпочинку молоді м. Буська та на вулицях міста, згідно затвердженого графіку – у вихідні дні (у вечірній час). Дітей, які б вчиняли правопорушення, а також фактів реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім, – не виявлено.

При проведенні таких профілактичних заходів працівникам розважальних закладів постійно наголошується на норми чинного законодавства і відповідальність за їх порушення щодо реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім, а також перебування осіб, які не досягли 16 річного віку, у розважальних закладах у понад встановлений чинним законодавством час без присутності їх законних представників. Такі ж профілактичні заходи проводитимуться і надалі.