Головна Життя Буський район відвідали журналісти районної газети “Новини Сватівщини”

Буський район відвідали журналісти районної газети “Новини Сватівщини”

13 вересня, до Буська прибули директор ТОВ “Медіа “Новини Сватівщини” Юлія Огданська та журналіст видання, фотокор Марина Огданська.

В рамках дводенної програми перебування журналісти з Луганщини вже сьогодні обмінялися досвідом роботи з своїми колегами з ПП “Медіа центр “Над Бугом” (директор Микола Іванців), ознайомилися з пам’ятками архітектури та поспілкувалися з керівництвом району.

На пам’ять про перебування у нашому районі голова райдержадміністрації Петро Мороз і заступник голови районної ради Роман Фурда подарували сватівчанам сувенірну продукцію з емблемою Бущини, книжки та буклети, які нагадуватимуть гостям зі сходу про перебування у нашому краї.

Вже завтра журналісти ознайомляться з роботою успішних підприємств району, а наступного тижня прийматимуть у Сватово зі зворотнім візитом своїх колег – журналістів “Волі народу”.

Зазначимо, що проект обміну делегаціями журналістів Львівщини та Луганщини реалізується в рамках Програми “Змінимо країну разом”, яка реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та фінансується за кошти обласного бюджету Львівської області та компанії ДТЕК.

У Буському районі перебувають журналісти районної газети "Новини Сватівщини"У Буському районі перебувають журналісти районної газети "Новини Сватівщини"