Головна Інтерв'ю Завдяки учасникам «Пробігу з вірою в серці» Львівська міська дитяча клінічна лікарня...

Завдяки учасникам «Пробігу з вірою в серці» Львівська міська дитяча клінічна лікарня отримала нове обладнання

Ще у вересні тисяча небайдужих львів’ян долучилась до благодійної акції «Пробіг з вірою в серці». Спільними зусиллями учасників, партнерів та організаторів проекту було зібрано 84 000 грн., які пішли на придбання електрокардіографа, добового монітора артеріального тиску та кисневого концентратора для Львівської міської дитячої клінічної лікарні.

Наша лікарня щиро дякує львівській громаді та організаторам цього заходу за допомогу в лікуванні наших пацієнтів. Ми дуже цінуємо таку підтримку: використання сучасного обладнання є важливим і необхідним для ефективної діагностики та лікування дітей. Зокрема, такі апарати, як 12-канальний електрокардіограф і монітор артеріального тиску дають можливість якісно спостерігати за дитячими сердечками і вести цілодобову фіксацію змін артеріального тиску малюків. А кисневий концентратор допоможе лікарям у проведенні реанімаційних заходів для найменших пацієнтів лікарні — немовлят. Ми сподіваємось, що львів'яни долучатимуться й надалі до «Пробігу з вірою в серці», адже за таку турботу про здоров'я майбутнього покоління подякує не одне серденько наших пацієнтів та батьків.

Дмитро Квіт, головний лікар Львівської міської дитячої клінічної лікарні

– Цієї осені «Пробіг з вірою в серці» вперше був проведений у Львові. Активні мешканці міста разом з організаторами заклали міцний фундамент для суспільної допомоги діткам із серцевими захворюваннями. Започаткована у 2010 році, ця соціальна ініціатива компанії «Данон» спрямована покращити забезпечення місцевих лікарень необхідним діагностичним обладнанням.

Для нас було дуже символічно передавати це медичне обладнання у переддень свята Миколая. Саме в цей час діти та дорослі вірять в чудо, як ніколи. Участь кожного з нас зробила ще одне чудо — сучасний електрокардіограф, монітор та кисневий концентратор допоможуть лікарям вилікувати ще більше пацієнтів. А це означає, що ми з вами побачимо ще більше щасливих посмішок діток, які повертаються з лікарень в теплі домівки. Сподіваємось, що така допомога у лікуванні діточок стане благородною традицією і для міста Лева, адже зі здоров'я малят починається здоров'я всієї країни.

Ірина Римарчук, директор з маркетингу компанії «Данон» в Україні