Головна Інтерв'ю У Буську двічі на день відключають водопостачання…через брак води

У Буську двічі на день відключають водопостачання…через брак води

Вчора, у денному випуску Буського радіо керівник Буського водоканалу Володимир Бучко пояснив жителям райцентру, що відключення водопостачання з 11-ї до 13-ї та х 16-ї до 18-ї години, відбувається не через відімкнення електроенергії, а через брак води..

Не дивуйтеся, обміліли  і підземні озера. 4 місяці без дощів показали, що під землею нема звичного запасу води! – коментує нинішню ситуацію і подвійні у день "сухі паузи" у міському  центральному водогоні керівник Буського водоканалу Володимир Бучко:  – Місто Буськ тільки із  водогону за добу споживає 600 тисяч літрів води! Мусимо і тут економити. З великою надією, що це явище тимчасове!
Ми справджували ситуацію у земляків по усьому районові. Висновок такий: води  не вистачає усюди (від Топорова до Балучина). Людям не вистачає цілющої не те що на господарку, прання, ванни. Вже й на їжу-пиття йде вода привозна. В нашій окрузі  є такі села, де з водою лише одна криниця!
На сьогодні найпопулярніша професія – копачі криниць і бурильники свердловин. У наших випадках найчастіше – поглиблювачі криниць. На усі  їх послуги черга у кілька місяців!
Не дивина, що пересохли відомі надбужанські джерела. Навіть Новомилятинська "вишка" втомлено випускає цілющу сірководневу воду. І лісові річки вщент обміліли, лише боброві господарки-запруди тримають воду… Обмілілі і пересохлі водойми, річки й криниці – від посушливого літа й осені. І зими…
Так твердять екологи – особи, що тонко відчувають світ. Саме вони твердять, що "вода образилась на людей і сховалася в землю".

Буське радіо