Головна Конкурси Дітей Львівщини запрошують на Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене...

Дітей Львівщини запрошують на Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

До Дня Незалежності України благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення та Українська молодіжна правнича асамблея проводять ІІІ Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?».

«До участі у конкурсі запрошуємо дітей віком від 4 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.

Конкурс проводиться за двома категоріями: малюнок та фотографія. Авторами конкурсних робіт можуть бути виключно учасники конкурсу.

У категорії «Малюнок» індивідуальна конкурсна робота на обрану тематику подається в одній із чотирьох вікових номінацій, у категорії «Фотографія» конкурсна робота може бути як індивідуальною, так і колективною.

Учасник конкурсу та його представник гарантують, що конкурсні роботи є автентичними, раніше не брали участі в інших конкурсах, не порушують авторські права інших осіб.

Прийом конкурсних робіт триває з 1 серпня до 24 серпня 2023 року включно», – повідомляють організатори.

Подати заявку і дізнатися умови конкурсу можна за ПОСИЛАННЯМ.

У 2020 – 2021 роках конкурс «Що для мене Україна?» зібрав 17 102 роботи від 9 596 учасників. Роботи надходили зі всіх куточків України та багатьох інших країн. Малюнок однієї з переможниць конкурсу 2021 року став макетом для поштової марки «Українська мрія», випущеної Укрпоштою у 2022 році.