Головна Конкурси Львівський обласний конкурс журналістики «Четверта влада»: як долучитись

Львівський обласний конкурс журналістики «Четверта влада»: як долучитись

Участь у ініціативі можуть взяти редакції районних та міських друкованих засобів масової інформації Львівщини.

Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2021-2025 роки оголошує обласний конкурс журналістики для редакцій друкованих засобів масової інформації «Четверта влада» у 2023 році.

Конкурс має на меті популяризацію та розвиток регіональної преси, підтримку місцевих друкованих засобів масової інформації; розвиток громадянського та інформаційного суспільства, підтримку свободи слова, популяризацію українських захисників, посилення ролі української мови, культури, ідентичності, покращення поліграфічного та дизайнерського оформлення видань.

Початок конкурсу – 27 березня, прийом заявок на участь у конкурсі здійснюють впродовж 20 календарних днів з моменту оголошення конкурсу. До участі допускають редакції районних та міських друкованих засобів масової інформації Львівської області

Конкурс проводять за такими категоріями:

–  І категорія – цикл публікацій на військову тематику, а також публікації, які висвітлюють мужність, відвагу, жертовність і героїзм українського війська і військовослужбовців під час війни з російським загарбником;

–  ІІ категорія – найбільш резонансний соціально важливий цикл публікацій;

–  ІІІ категорія – найкращий цикл публікацій, що сприяє посиленню ролі української мови;

–  ІV категорія – найкращий цикл публікацій з культурно-мистецької тематики;

–  V категорія – найкращий цикл публікацій з історико-патріотичної тематики.

Одна і та ж редакція друкованого засоби масової інформації може подаватись не більше ніж на 3 категорії конкурсу. На кожну роботу учасник має оформити окрему заявку. До участі допускають лише юридичних осіб, які зареєстровані на теренах Львівської області.

На конкурс можна подати роботи опубліковані в місцевих засобах масової інформації Львівської області за попередні 12 місяців з дати оголошення конкурсу. У поданні варто зазначити на яку категорію претендує номінант, а також додати екземпляри робіт. Вимоги до друкованих робіт – оригінал видання або завірена копія матеріалу з обов’язковим зазначенням на них дати опублікування.

Документи можна подати за адресою: 79008, м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 402, департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської обласної державної адміністрації.

Щоб дізнатись детальну інформацію про умови проведення конкурсу, телефонуйте: 261 27 75. Зразок заявки для учасників – тут.