Головна Конкурси Молодь Львівщини запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт

Молодь Львівщини запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт

Конкурс має патріотичний характер. Його мета – підвищити рівень обізнаності молоді про історію української культури та мистецтва.

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді».

Прийом заявок триває до 6 січня 2024 року. Переможців оголосять 22 січня.

Метою Конкурсу є сприяння утвердженню української національної та громадянської ідентичності, поширення патріотичних ідей, виявлення і підтримка обдарованої молоді, заохочення до патріотичної творчості захисників і захисниць України через участь у мистецьких проектах, підвищення рівня обізнаності про історію становлення сучасної української культури й мистецтва, створення умов для її творчого зростання.

Пріоритетні напрямки Конкурсу:

– зміцнення національної єдності;

– консолідація українського суспільства;

– відновлення і збереження історичної пам’яті українського народу;

– національно-патріотичне виховання молоді;

– суспільний діалог задля національної ідентичності;

– героїчне протистояння Українського народу;

– свобода світогляду, віросповідання та капеланство;

– формування громадянської позиції, патріотичної свідомості, української та європейської ідентичності молоді засобами мистецтва;

– інша тематика, виходячи з пріоритетних напрямків.

До участі у Конкурсі запрошують школярів, членів Малої академії наук України, студентів закладів вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України, молодь та інших зацікавлених осіб.

Конкурсні роботи просять надсилати на е-адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (e-mail: institute2014@ukr.net), вказавши у темі повідомлення «ПІБ_на Конкурс», одночасно заповнюється заявка за посиланням: https://cutt.ly/zwmpRNHN