Головна Конкурси На Львівщині стартує реєстрація мікропроектів на 2017 рік

На Львівщині стартує реєстрація мікропроектів на 2017 рік

10 листопада під час наради голови ЛОДА Олега Синютки та першого заступника голови ЛОР Парасковії Дворянин з керівниками райдержадміністрацій та очільниками місцевих рад області розглянули питання "Про проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2017 рік". Одним з напрямів мікропроектів є заклади охорони здоров’я – котрий націлений на придбання обладнання, здійснення капітального ремонту приміщень. Потрібно сприяти цьому і пропонувати свою допомогу, бо все це може позначитись на нашому здоров'ї. Щоб підтримати своє здоров’я, а також навчитись лікуватись в домашніх умовах ви знайдете .

Нагадаємо, 25 жовтня депутати Львівської обласної ради затвердили в новій редакції Програму проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2016-2020 роки.

За словами начальника відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків облради Івана Собка, нова редакція Програми передбачає подання заявок на участь у конкурсі виключно в електронному вигляді, заповнення відповідної реєстраційної картки, роботу груп експертів за напрямками, до заявки пооб`єктно додаватимуться документи, що будуть підтверджувати забезпечення співфінасування з різних джерел.

Окрім того, розроблено новий порядок оскарження конкурсантами результатів конкурсу та інші новації.
"Конкурс мікропроектів на 2017 рік має свої пріоритетні напрямки: освітня галузь, заклади охорони здоров’я, народні доми, вуличне освітлення, – розповів Іван Собко. – У цих межах планується здійснити капітальні ремонти, запровадити заходи з енергозбереження, придбати обладнання та інвентар тощо".

Слід зазначити, що гранична вартість мікропроекту – 2017 становитиме 400 тис грн, а гранична сума субвенції з обласного бюджету – 200 тис грн. Приміром, цього року – 300 тис грн і 100 тис грн відповідно.
Реєстрація мікропроектів на 2017 рік триватиме упродовж грудня на сайті http://www.registration.oblrada.lviv.ua/.
До кінця квітня наступного року буде затверджений перелік переможців, який передадуть на фінансування.
Нагадаємо, у Львівській області цьогоріч реалізується рекордна на теренах України кількість мікропроектів (до 300 тис грн) регіонального розвитку – 691 на суму 54 млн грн. Так, станом на сьогодні на 507 з них – роботи завершили і профінансували, на інших – роботи тривають.
Олег Синютка дав доручення головам райдержадміністрацій допомогти головам місцевих рад, у разі їх звернення, допомогти в оформленні необхідної документації.