Головна Конкурси У Львові нагородили переможців конкурсу дитячої творчості „Бюджет країни – очима дитини”

У Львові нагородили переможців конкурсу дитячої творчості „Бюджет країни – очима дитини”

Сьогодні, в Головному управлінні ДФС у Львівській області, відбулося урочисте нагородження переможців обласного конкурсу дитячої творчості „Бюджет країни – очима дитини”, яких попередньо визначило компетентне журі.

„Захищений бюджет країни – гарант успіху України; Щоб радісно жити – потрібно податки в бюджет заплатити; Живемо щасливо – податки сплатили; Сплачені податки – розквіт держави!; В багатій країні – щасливе дитинство”, – під такими та іншими гаслами були виконані творчі роботи.

Із понад 80 творів школярів, які цьогоріч надійшли для участі у конкурсі з усієї області, перемогу отримали 14 робіт талановитих дітей та 7 отримали заохочувальні подарунки.

Так, в номінації „Художні твори” (7-11 років) перемогла Людмила Сех. Друге місце зайняла Яна Малюха. Третє місце – Ілля Керницький.

У віковій категорії від 12 до 15 років перемогла Оксана Дроник. Друге місце – Марія Чепелюк. А третє – Аміна Ганейчук.

У номінації „Літературні твори” (7-11 років) перемогла Надія Василишин. Друге місце – Зоряна Грицик. Третє – Людмила Угрин.

У категорії від 12 до 15 років перше місце посіла Каміла Пумпа. Друге – Вероніка Хомин. А третє – Надія Рибак.

У номінації „Мультиплікаційна анімація” перемогу отримали Вікторія Наумова та Бодруг П’єр Роберто. Заохочувальні призи дісталися Секунді Дарині, Канцяр Христині, Слупському Олександру, Болюбаш Уляні, Сливі Андрію, Ковальовій Анастасії та Блашків Вікторії.

Дипломи переможців та подарунки учасники конкурсу отримали з рук першого заступника начальника Головного управління ДФС у Львівській області Руслана Ганюка. „Вкотре переконуюсь наскільки наші діти обдаровані. Як вміло та мудро зобразили таку непросту справу, як сплату податків, у своїх роботах. Дуже тішить, що юні митці обізнані про те, куди спрямовуються податки і яке вони мають значення для добробуту країни. Для нас це дуже важливо, адже це майбутні платники податків, а можливо й самі податківці” – зазначив Руслан Ганюк.

З нагоди урочистості відбувся святковий концерт колективів Центру творчості дітей та юнацтва Галичини. Поміж нагородженнями на сцені виступило більше сотні дітей із різних художніх гуртків, які співали та танцювали.

За роки проведення конкурсу назбиралося чимало робіт юних талантів, які, хоч і не були відзначені дипломами та нагородами, проте прикрашають стіни Головного управління. Адже кожен малюнок неповторний по-своєму, це – маленький витвір мистецтва, досягнення дитини, частинка відданого тепла. Особливого вигляду роботам надали вдало підібрані рами, які перетворили звичайні малюнки на справжні картини.