Головна Коротко Буськ у синьо-жовтих кольорах

Буськ у синьо-жовтих кольорах

Милують зір синьожовті барви, якими напередодні Дня Незалежності розцвів наш Буськ. Ними молодь і дорослі розмалювали мости через Полтву та Західний Буг  як у центрі міста, так і на трасі Київ-Чоп (до речі, бузецьку юнь солодощами пригощав районний депутат Ігор Іваськів). У кольори національного прапора молодь розфарбувала і ворота до подвір'я палацу Бадені,  мабуть, тепер нікому не підніметься рука почепити там оголошення. А днями у редакцію завітали голова ради ветеранів Буського району Володимир Горох та депутат Буської міської ради Володимир Кіндратів. Вони й розповіли, що до національного свята мешканці Папірні організували толоку. Активісти позрізали самосів та обкосили навколо моста, що з'єднує вулицю Грушевського та Папірню, а також розфарбували поручні моста. До цієї акції долучились Ярослав Гузій, Мар'яна Туркоцьо, Люда Качур, Олена Вітюк, Зоряна Палка, Ксенія та Ілля Сосновські, Віталій та Григорій Курії, Ігор Тихоневич, Іван Багрінець, Олег та Володимир Горохи, а фарбу придбала Оксана Мицик.

Поручні при вході у Центр поштового зв'язку у Буську також розфарбовано у синьожовті барви,  на акцію вийшли поштовики (на знімку). Справедливо зазначу, що національної ідеї забагато
не буває, то ж дуже добре, що молодь та й дорослі самоорганізувались і прикрасили наше рідне місто у синьожовті барви. Йдучи попри приміщення райради, зауважила, що загорожа з боку вулиці Львівської також потребує оновлення, приміром, жовтогарячого сонця і пшеничного колоска в обрамленні синьої барви.

Лариса ГАРАСИМІВ