Головна Коротко На Бущині відвідали одиноких людей хоспісного відділення

На Бущині відвідали одиноких людей хоспісного відділення

Минулої неділі, напередодні Свята Маковія, учасники художньої самодіяльності НД та учасники хору храму Святого Володимира с. Вербляни відвідали з святковою концертною програмою хворих самотніх людей Олеської лікарні хоспісного відділення.

Його жителі і персонал зустріли нас дуже тепло. Жіночий вокальний ансамбль «Вербиченька» (кер. Кушинська О. В.) та церковний хор, підготували вірші, пісні на духовну тематику, які не залишили байдужими жодного з присутніх.


ДО ОДИНОКИХ ЛЮДЕЙ ОЛЕСЬКОГО ХОСПІСНОГО ВІДДІЛЕННЯ ЗАВІТАЛИ ГОСТІ З ПІСНЕЮ ТА СОЛОДОЩАМИ

Учасники концерту підійшли до цього заходу з почуттям відповідальності, намагалися донести до слухача тепло свого серця та подарувати маленьке свято для кожної душі. Літні люди платили тім же: підспівували їм, аплодували. В залі панувала атмосфера взаєморозуміння, кожен відчував себе частинкою єдиного цілого. Також всіх жителів хоспісу пригостили солодкими дарунками, які були придбані за кошти підприємців, реалізаторів та небайдужих людей ринку «Галвет».

Концертна програма відбулась за підтримки міра м. Буськ Ростислава Сліпця та голови Боложинської сільської ради Віктора Дацківа. Щиро дякуємо всім за допомогу та підтримку!