Головна Коротко Двом мешканцям присвоєно почесне звання «Почесний громадянин Буського району»

Двом мешканцям присвоєно почесне звання «Почесний громадянин Буського району»

6 серпня на черговій сесії Буської районної ради, депутати Буської райради присвоїли почесне  звання «Почесний громадянин Буського району» та відзнаку районної ради – нагрудний знак «Почесний громадянин Буського району» з нагоди 29-ї річниці з Дня Незалежності України мешканцям селища Олесько та міста Буськ.

Зокрема звання присвоєно:

  • Жолновичу Володимиру Петровичу, жителю смт. Олесько, активному громадському діячу, організатору Пластового руху в Буському районі, депутату Львівської обласної ради I-го демократичного скликання, засновнику Буської гімназії імені Є.Петрушевича (згідно подання Громадської ради при Буській райдержадміністрації));
  • Кицу Володимиру Любомировичу, жителю м. Буськ, першому майстру спорту з легкої атлетики Буської ДЮСШ, члену збірної команди України з легкої атлетики, багаторазовому переможцю чемпіонатів України з легкої атлетики на дистанціях 800 м, 1500 м, 3000 м та 5000 м, срібному призеру чемпіонату СНД та країн Балтії на дистанції 800 та 1500 м, неодноразовому учаснику чемпіонатів Європи з легкої атлетики (згідно подання ГО «Федерація легкої атлетики Буського району та сектору культури, молоді та спорту Буської райдержадміністрації)).