Головна Коротко Ексклюзивно, недорого та неповторно!

Ексклюзивно, недорого та неповторно!

 Бажання  нареченої постати перед гостями на весіллі у розкішній і чудовій сукні цілком зрозуміле. Адже кожна дівчина в цей день хоче бути чарівною. Тому вибір весільної сукні, безперечно, – найголовніше питання, яке хвилює наречену. А Новий рік? Це також один із тих днів у році, коли людина має право повірити в казку, "перетворившись" на свого  улюбленого героя. Найбільше ця казка потрібна дітям. Та й випускний вечір у школі повинен бути незабутнім. Такі важливі, очікувані й відповідальні події в житті кожної людини приносять радість й водночас неабиякий клопіт, адже хочеться показати себе на таких заходах неперевершено. А допоможе в цьому весільний салон "Наречена", що знаходиться на пл.Звитяги,13 (біля ринку) в приміщенні магазину "Зорепад". Саме тут подбають про ексклюзивність за помірну ціну.

 Салон пропонує широкий вибір суконь – для нареченої, дружок, першого причастя, вечірні та коктельні, сукні, гаптовані бісером та з елементами української вишивки, вибір фати, болеро, накидки з лебединого пуху, шубки  для весільного вбрання, весільні рукавички, сумочки, парасольки для нареченої, оформлення бокалів для молодят, українські строї як ручної вишивки "хрестиком", так і бісером. Розмаїття дитячих новорічних костюмів (різних розмірів) та ще багато всього різного. Головне, що все це можна  як купити, так і замовити напрокат. Окрім цього, салон надає послуги з ремонту та чистки весільних суконь.
 
Тож, щоб все вийшло якнайкраще та незабутньо, завітайте у весільний салон "Наречена", який працює щодня, крім неділі, від 9.00 до 18.00 год. Довідки – телефоном (097)5868684.
 
Інна ПАЛАМАР