Головна Коротко Мешканці Буської громади створили першу е-петицію про встановлення системи автономного освітлення пішохідного...

Мешканці Буської громади створили першу е-петицію про встановлення системи автономного освітлення пішохідного переходу

21 січня 2021 року на сайті Буської міської ради створена перша електронна петиція щодо встановлення системи автономного освітлення пішохідного переходу між зупинками громадського транспорту с.Старий Милятин на автошляху державного значення М06 (Київ – Чоп).

Автор петиції – Андрій Бондар.

За його словами, на даний час пішохідний перехід між зупинками громадського транспорту в с. Старий Милятин на автошляху державного значення М06 (Київ – Чоп) у нічний час доби абсолютно не освітлюється, що створює небезпеку як для пішоходів, так і для водіїв транспортних засобів. Враховуючи те, що даний пішохідний перехід є нерегульованим, водії періодично не дотримуються встановлених правил обмеження швидкості на даній ділянці автошляху, також тут часто відбувалися ДТП з сильними травмами та смертельними наслідками, тому є потреба у встановленні системи автономного освітлення пішохідного переходу та прилеглої території зупинок громадського транспорту. Системи автономного освітлення є енергоефективними, не потребують великих затрат коштів для технічного обслуговування та ремонту, мають довгий термін експлуатації і соціально схвалені населенням, оскільки збільшують комфорт пересування пішоходів та безпеку руху, як такої.

Наразі петиція (тут посилання) набрала 30 голосів з 200 необхідних. Триває збір голосів.

Відповідно до процедури розгляду електронних петицій, якщо петиція набери достатню кількість голосів, вона буде розглянута на черговій сесії Буської міської ради.