Головна Коротко На Львівщині триває комплекс заходів для запобігання дитячому травматизму

На Львівщині триває комплекс заходів для запобігання дитячому травматизму

Від початку навчального процесу екіпажі груп реагування патрульної поліції максимально наближені до навчальних закладів. Зокрема, поліцейські регулюють рух транспорту та допомагають учням та їх батькам безпечно дістатися до шкіл.

Крім того, співробітники ювенальної превенції разом з працівниками груп реагування патрульної поліції Львівщини проводять роз’яснювальні бесіди з водіями транспортних засобів, які доставляють учнів до навчальних закладів, щодо безпечного перевезення дітей.

Нагадаємо, що на Львівщині триває комплекс заходів під умовною назвою «Безпечний 2020-2021 навчальний рік», спрямовані на те, аби школярі на вулицях міст та сіл почувалися в безпеці. Поліцейські вже обстежили дороги поблизу шкіл та садочків, перевірили стан дорожнього покриття, наявність відповідних дорожніх знаків, вказівників та розмітки неподалік дошкільних і навчальних закладів.

Водії, наближаючись до шкіл та садочків, обирайте безпечну швидкість. Також правоохоронці закликають батьків – нагадайте дітям про необхідність дотримання Правил дорожнього руху та покажіть їм безпечний шлях до школи.