Головна Коротко На озері, що в центрі Буська, рятувальники врятували потопельника

На озері, що в центрі Буська, рятувальники врятували потопельника

  Сьогодні у Буську рятувальники провели навчання по наданню допомоги потерпілим на воді. До навчань, окрім навчальницького та особового складу ДПРЧ-14 ДПРП-44 ГУ ДСНС України у Львівській області, було задіяно правоохоронців РВ ГУМВСУ, медичних працівників пункту екстреної медичної допомоги «Буськ» Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, аби відпрацювати на належному рівні заходи з порятунку потерпілих на воді, надання домедичної допомоги при штучній асфікції.

 За легендою навчань, у пожежному водоймищі Буська ,під час купання, потопала людина. Перехожі вчасно це помітили та зателефонували на лінію "101". До місця пригоди за декілька хвилин прибула чергова варта державної пожежно-рятувальної частини м.Буська, лікарі медицини катастроф, працівники райвідділу міліції. Районні рятувальники на рятувальному човні швидко дісталися потерпілого, підняли його з води та доправили на суходіл.
  Тут рятувальники застосували до потерпілого реанімаційні заходи, привели до тями та передали його лікарям медицини катастроф. Лікарі зафіксували потерпілого на ношах та застосували кисневу маску. 
  Участь у навчаннях взяв завідувач сектору цивільного захисту населення Буської РДА Геннадій Булавенко, який відзначив професіоналізм рятувальників та злагодженість дій всіх служб при організації та проведенні рятувальних робіт на воді. Посадовець вчергове нагадав, що в Буському районі відсутні узгоджені місця для купання, немає виготовлених паспортів пляжів, тому голови місцевих рад та балансоутримувачі водойм зобов’язані встановити попереджувальні знаки про заборону купання.