Головна Коротко Оновлений Центр надання адміністративних відкрито послуг на Бродівщині

Оновлений Центр надання адміністративних відкрито послуг на Бродівщині

Відкрито оновлений Центр надання адміністративних послуг на Бродівщині Золочівського району

Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич взяв участь у відкритті модернізованого за участю Програми «U-LEAD з Європою» Центру надання адміністративних послуг Бродівської міської ради, яке відбулося 12 березня у м. Броди.

Інтеграція надання адміністративних послуг – дуже важливий компонент реформи децентралізації. Головне у цьому своєчасне, повне та якісне надання адміністративних послуг населенню.

«Надійними партнерами громади по створенню ЦНАП стали українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою».

«U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Німеччиною, Швецією, Польщею, Данією, Естонією та Словенією. Сьогодні в об’єднаній громаді урочисто починає роботу Центр надання адміністративних послуг Бродівської міської ради, який працюватиме для жителів громади. Затверджено більше 180 послуг, які зможуть тут отримати громадяни», – зазначив голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич.

Варто наголосити, що сучасний центр дає можливість отримати безліч послуг для населення, серед яких послуги з оформлення паспортних документів громадянам України.