Головна Коротко За підсумками червня на Львівщині лідирує Пустомитівський район

За підсумками червня на Львівщині лідирує Пустомитівський район

У рейтингу районів і міст обласного значення за підсумками червня на Львівщині лідерами є Пустомитівський, Яворівський та Золочівський райони області. Натомість аутсайдерами є Жидачівський, Дрогобицький та Турківський райони Львівщини.

Серед міст обласного значення Львівщини рейтинг очолює Львів, а за ним — місто Трускавець, останніми тут стали Дрогобич та Борислав.

Про це повідомив  директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА Василь Лозинський у суботу, 11 липня, під час наради голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з головами райдержадміністрацій.

Структура рейтингової оцінки включає в себе такі компоненти: бюджетно-податкову політику, промисловість, ринок праці, звернення на гарячу лінію "112", а також бізнес.

Що стосується ринку праці по середній заробітній платі, то за даними Державної фіскальної служби, в області цей показник становить близько 3 тис. гривень. «Є два райони, які мають вищий показник – це Сколівський та Сокальський райони за рахунок лісових господарств та ДП«Львіввугілля», – зауважив ВасильЛозинський.

За його словами, цього місяця найбільше звернень на Службу 112 надійшло з питань транспорту, електро- та водопостачання, а також дорожнього покриття.

Голова ОДА Олег Синютка наголосив керівникам районів звернути особливу увагу на маршрутні перевезення: «На сьогодні транспорт виходить на проблему номер один Треба підтискати власників маршрутів та водіїв  щодо якісного надання транспортних послуг. Окрім того, нагадую, що з 1 серпня планується запуск обласної диспетчерської служби».

Нагадаємо, що за підсумками травня лідерами були Пустомитівський, Сокальський і Сколівський райони області