Головна Коротко Правоохоронці розшукують “кіборга” з Буська, який потрапив у полон

Правоохоронці розшукують “кіборга” з Буська, який потрапив у полон

У Буському  РВ ГУМВС України у Львівській області зареєстровано повідомлення по факт зникнення безвісті гр. Мошонкіна Олександра Олександровича 02.11.1985 р.н., який перебуваючи в зоні АТО був взятий у полон під час оборони аеропорту, що в м.Донецьк. На даний час його місце знаходження не відоме.

Відомо те, що громадянин Мошонкін Олександр Олександрович, уродженець с. Левченки Роменського району Сумської області, житель Буського району Львівської області.
Прикмети: зріст 180 см, худорлявої тілобудови, волосся коротке пряме, із залисинами, стрижка коротка, очі сині.
Особливі прикмети: татуювання: на правій руці між ліктем та передпліччям у вигляді триугольного ланцюжка, на лівій руці в області передпліччя татуювання із зображенням місяця та дракона.
При собі мав срібний ланцюжок із срібним хрестиком та медальйон із зображенням ангела.
Всім, кому відомо про місце знаходження Мошонкіна Олександра Олександровича, просимо повідомити  за тел. (3264) -216-38; (3264) – 2-15-08  або на 102.
Нагадаємо, що "Буський портал" повідомляв, що російські бойовики оприлюднили відеозапис з "кіборгами", які були взяті в полон в ході 24 січня за донецький аеропорт. Серед них житель міста Буськ. Чоловік просить усіх рідних і знайомих вплинути на владу, аби вона здійснила обмін військовополонених.