Головна Коротко Голова ОДА Олег Синютка відвідав Буський район

Голова ОДА Олег Синютка відвідав Буський район

Сьогодні, після відвідин Бродівщини, Олег Синютка побував у Буському районі. Надбужанська громада очікувала від цього візиту також представлення нового голови районної державної адміністрації. Проте, цю тему вкотрий раз лише обговорили…  Конкурс лідерів триває. Єдине, на чому наголосив голова ОДА,  представлять на цю посаду професійного і чесного місцевого керівника. Про це повідомляє Буське радіо.

Фірма "Олнова", що виготовляє техніку для подрібнення, була першим пунктом візиту обласного очільника. «Олнова» – одне дне із працюючих підприємств Бущини. Олег Синютка ознайомився із його діяльністю, можливістю застосування переробних машин в господарці області та країни.  Йому доповіли і про проблеми підприємства. Однією з них, на фоні безробіття,  є брак кваліфікованих робітничих кадрів…  

Найбільш тривалою була зустріч у сесійній залі  із представниками громади Бущини: керівниками району, депутатами, головами місцевого самоврядування, активними громадськими діячами. 

Головною темою довірливого, водночас, принципового спілкування стала розмова про мобілізацію бужан на захист Вітчизни.

Йшлося також про боротьбу з корупцією, проблему безробіття, тощо.
Разом із керівниками району очільник області відвідав новостворений подружжям Горошків  дитячий будинок сімейного типу   у місті Буську.

Фото Буське радіо.