Головна Коротко У Львові рятувальники ліквідували пожежу в підвалі житлового будинку. Відео

У Львові рятувальники ліквідували пожежу в підвалі житлового будинку. Відео

24 січня о 18:37 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові на вул. Патона, 27 в підвалі 9-поверхового житлового будинку, – про це Буському медіа порталу поінформували у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області .

Відбувся вибух невідомої ємності внаслідок чого виникла пожежа.

Внаслідок пожежі чоловік, 1992 року народження, отримав опіки 10 % поверхні тіла: опіки обличчя, кистей рук, колінних суглобів та опіки дихальних шляхів. Постраждалого госпіталізовано в опікове відділення 8-ї міської клінічної лікарні.

Рятувальники ліквідовували горіння в апаратах захисту органів дихання у складі ланки газодимозахисної служби.

Львів: рятувальники ліквідували пожежу в підвалі житлового будинку

Львів: рятувальники ліквідували пожежу в підвалі житлового будинку 24 січня о 18:37 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові на вул. Патона, 27 в підвалі 9-поверхового житлового будинку.Відбувся вибух невідомої ємності внаслідок чого виникла пожежа.Внаслідок пожежі чоловік, 1992 року народження, отримав опіки 10 % поверхні тіла: опіки обличчя, кистей рук, колінних суглобів та опіки дихальних шляхів. Постраждалого госпіталізовано в опікове відділення 8-ї міської клінічної лікарні.Рятувальники ліквідовували горіння в апаратах захисту органів дихання у складі ланки газодимозахисної служби.Пожежу локалізовано о 19:10, ліквідовано о 19:15. Вогнем знищено сміття та речі побутового вжитку на площі 10 кв.м. Внаслідок вибуху невідомої ємності відбулось руйнування цегляних перегородок в підвалі на площі 15 кв.м. Загрози руйнації будинку немає.До ліквідації пожежі залучили 20 рятувальників та 4 одиниці спецтехніки, а також фахівців відділення радіаційно-хімічного та біологічного захисту Загону технічної служби ГУ ДСНС України у Львівській області.Причина виникнення загорання та обставини події встановлюють правоохоронці.#рятувальникиЛьвівщини #firefighters

Gepostet von Головне управління ДСНС України у Львівській області am Freitag, 25. Januar 2019

Пожежу локалізовано о 19:10, ліквідовано о 19:15. Вогнем знищено сміття та речі побутового вжитку на площі 10 кв.м. Внаслідок вибуху невідомої ємності відбулось руйнування цегляних перегородок в підвалі на площі 15 кв.м. Загрози руйнації будинку немає.

До ліквідації пожежі залучили 20 рятувальників та 4 одиниці спецтехніки, а також фахівців відділення радіаційно-хімічного та біологічного захисту Загону технічної служби ГУ ДСНС України у Львівській області.

Причина виникнення загорання та обставини події встановлюють правоохоронці.