Головна Коротко Юних львів’ян запрошують на фестиваль дитячої творчості «Планета Хоббі»

Юних львів’ян запрошують на фестиваль дитячої творчості «Планета Хоббі»

Завтра, 15 червня, о 15.00 год. у Сквері Гідності, що на Сихові, відбудеться фестиваль для дітей «Планета Хобі», який організовують Дитячі клуби Львова за підтримки управління молодіжної політики Львівської міської ради. Вхід на захід безкоштовний.

«Планета Хобі» – захід, який проводять з метою інформування про дитячі гуртки Сихівського району, а також для ознайомлення дітей з творчими професіями.

У святковій програмі передбачено: вогняне шоу, виступи танцювальних колективів, дитяче дефіле, фейсарт, святкова фотозона, танцювальний флешмоб, а також конкурси та інтерактиви.

«Такий фестиваль ми проводимо вже втретє, аби діти та батьки бачили, чим займаються наші вихованці у гуртках та обирали для себе нові заняття, які їм до вподоби. В Дитячих клубах Львова щороку відкривають нові напрямки, а навчання проводять професійні педагоги. І все це безкоштовно. Тож наші гуртківці мають змогу брати участь у різноманітних виступах, творчих конкурсах та демонструвати свої таланти на тематичних заходах», – зазначає директорка Дитячих клубів Сихівського району Наталія Устіянович.